2 sierpnia 2023

Zapisy na rok szkolny 2023/2024

馃摎 Oferujemy szeroki wyb贸r kurs贸w j臋zykowych dla dzieci, m艂odzie偶y i doros艂ych. U nas mo偶esz uczy膰 si臋 w grupach (4-6 os贸b), mini grupach (2 osoby) lub indywidualnie, dostosowuj膮c nauk臋 do swoich preferencji. 馃帗

馃彚 Zaj臋cia odbywaj膮 si臋 w naszych plac贸wkach w Warszawie oraz w Brwinowie. Je艣li natomiast wolisz wygod臋 nauki online, mamy dla Ciebie r贸wnie偶 opcj臋 zaj臋膰 zdalnych. 馃捇

馃懇鈥嶐煆 W naszej szkole zatrudniamy zaanga偶owanych i profesjonalnych lektor贸w, kt贸rzy nie tylko 艣wietnie znaj膮 j臋zyki, ale r贸wnie偶 potrafi膮 sprawi膰, 偶e nauka b臋dzie interesuj膮ca i efektywna. Dzi臋ki nim odkryjesz fascynuj膮cy 艣wiat nowego j臋zyka bez wzgl臋du na Tw贸j poziom zaawansowania. 馃實馃棧锔

Aby zapisa膰 si臋 na zaj臋cia, mo偶esz skorzysta膰 z jednego z trzech dost臋pnych sposob贸w: 馃摟 drog膮 mailow膮, 馃摓 telefoniczn膮 lub 馃寪 wype艂niaj膮c formularz znajduj膮cy si臋 na naszej stronie w zak艂adce 鈥楰ontakt鈥. 

Nie czekaj, zapisz si臋 ju偶 teraz i rozpocznij swoj膮 przygod臋 z j臋zykiem! Zapewniamy, 偶e nauka w naszej szkole b臋dzie przyjemno艣ci膮. Do zobaczenia na zaj臋ciach! 馃憢馃帀